Kim jestem

Adres mojej strony internetowej to: https://www.lekarzkudowa.pl

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska (ISPL) jest prowadzona w formie Indywidualnej Praktyki Zawodowej.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

ISPL Miłosz Muszyński nie przetwarza danych osobowych na dużą skalę, o którym to przetwarzaniu jest mowa w ART.35 UST.3 LIT.B) RODO.

Formularze kontaktowe

Poprzez użycie formularza kontaktowego na stronie “kontakt” wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez ISPL Miłosz Muszyński w celu udzielenia odpowiedzi.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Dane pozyskane poprzez formularz kontaktowy są wykorzystywane przez cały okres prowadzenia korespondencji elektronicznej.

Jakie masz prawa do swoich danych

Możesz zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Rejestr czynności przetwarzania danych osobistych i medycznych w ISPL Miłosz Muszyński

Zdrojowy Inkubator Przedsiębiorczości Ul. Pogodna 12

Telefon komórkowy

Telefon komórkowy

+(48) 601 063 268

E-mail

E-mail

lekarzkudowa@wp.pl